Sıkça Sorulan Sorular .

Merak ettiğiniz tüm soruların cevabı burada!

Gayrimenkullerinizin platformumuzda yayınlanması için bizimle iletişim formu üzerinden iletişime geçmeniz yeterlidir. İlanınızı en hızlı şekilde yayınlamak için sizinle irtibata geçeceğiz.

İlanlar yapay zeka destekli botlar ile, ilgili ilan sahibi platformların trafik durumu gözetilerek mümkün olan en uygun zamanda saatlik olarak güncellenmektedir.

Gayrimenkul detay sayfalarında, “İlan Sahibi” kutusu içerisinde, en alt sırada yer alan “İlan Linki” sayfası üzerinden “ilan sahibi” platformuna ulaşabilirsiniz. İlgili platform üzerindeki yönergeleri takip ederek gayrimenkulleri satın alabilirsiniz.

İletişim sayfamızda bulunan iletişim formu üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Soru ve istekleriniz en kısa zamanda değerlendirilerek yanıtlanacaktır.

Siz değerli gayrimenkul sahibi ve aracı kuruluşları platformumuzda görmekten büyük bir mutluluk duysak da, kaldırılmasını istediğiniz gayrimenkulün tarafınıza ait olduğunu kanıtlar bir belge ile bizlere başvurarak dilediğiniz anda gayrimenkulün platformumuzdan kaldırılmasını sağlayabilirsiniz.

Favori ilanlarınızı dilediğiniz şekilde takip edebileceğiniz bir altyapı üzerinde çalışmaktayız. En kısa zamanda bu özelliğimizi de hizmetinize sunacağız.

Şuan için platformumuz üzerinden ihale süreçleri takip edilememektedir. Sizlerden gelecek talepler doğrultusunda başlayan ihaleler hakkında bilgilendirme, kalan sürelerin platform üzerinde görüntülenmesi gibi özellikleri platformumuza katmaya devam edeceğiz.

Şuan için sizlere tamamen ücretsiz olarak hizmet veren bir platform olduğumuz ve bu şekilde kalmaya devam etmek istediğimiz için telefon ile destek alabileceğiniz bir çağrı merkezimiz bulunmamaktadır.